Bel Fuse Inc. CN0966B28S42S9-000
CN0966B28S42S9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0966B28S42S9-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 42C 42#16 S PLUG SS LC
Datasheet Download
CN0966B28S42S9-000.pdf
Availability of CN0966B28S42S9-000
QUANTITY
CN0966B28S42S9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0966B28S42S9-000
Internal Part NumberEIS-CN0966B28S42S9-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0966B28S42S9-000
Related LinksCN0966B28, CN0966B28S42S9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0966B28S42S9-000 Details Description
Related parts for CN0966B28S42S9-000
IC DRIVER HALF BRIDGE HV 8SOIC datasheet.pdf
DIODE RF SW 50V 50MA SOD-323 datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.028" NYLON 7.5MM datasheet.pdf
.093 NYLON HOUSING 319102P1201 datasheet.pdf
NYLON INSL W/INSULATION GRIP DIS datasheet.pdf
LOCK NUT, M50 X 1.5 NPB datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#35 datasheet.pdf
20X4 CHAR OLED MOD GREEN PIXEL B datasheet.pdf
CAP FILM 2500VDC 0.036UF RADIAL datasheet.pdf