Bel Fuse Inc. CN0967C10G02S6Y240
CN0967C10G02S6Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C10G02S6Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C10G02S6Y240.pdf
Availability of CN0967C10G02S6Y240
QUANTITY
CN0967C10G02S6Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C10G02S6Y240
Internal Part NumberEIS-CN0967C10G02S6Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C10G02S6Y240
Related LinksCN0967C10, CN0967C10G02S6Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C10G02S6Y240 Details Description
Related parts for CN0967C10G02S6Y240
TRANS NPN 15V 5.5GHZ SOT223 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS 10-12AWG DUAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 50 Position Panel Mount IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 6" 2S FIN datasheet.pdf
RES 200 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
MINITEK UNSHRD HDR RA datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
EVAL BOARD HMC760LC4B datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf