Bel Fuse Inc. CN0967C12A03S9-000
CN0967C12A03S9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C12A03S9-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 3C 3#16 S TH RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C12A03S9-000.pdf
Availability of CN0967C12A03S9-000
QUANTITY
CN0967C12A03S9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C12A03S9-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C12A03S9-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C12A03S9-000
Related LinksCN0967C12, CN0967C12A03S9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C12A03S9-000 Details Description
Related parts for CN0967C12A03S9-000
TRIMMER 2M OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 47.5 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL R/A 10POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 2.49M OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
RES 900 OHM .3W .1% RADIAL datasheet.pdf