Bel Fuse Inc. CN0967C12A12P6-000
CN0967C12A12P6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C12A12P6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#20 P RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C12A12P6-000.pdf
Availability of CN0967C12A12P6-000
QUANTITY
CN0967C12A12P6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C12A12P6-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C12A12P6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C12A12P6-000
Related LinksCN0967C12, CN0967C12A12P6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C12A12P6-000 Details Description
Related parts for CN0967C12A12P6-000
MOSFET N-CH 500V 45A TO-247 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V datasheet.pdf
CONN IDC SKT 26POS W/POL GOLD datasheet.pdf
IC OCT D-TYP TRANSP LATCH 20SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
C/A 50/125UM SIM MTRJ 10M1 datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SCR FAST SW 600V 150A TO200AB datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
IC TXRX RS-485/RS-422 16SOIC datasheet.pdf
680UF 250V 35X30MM 85C 5000H datasheet.pdf