Bel Fuse Inc. CN0967C12A12S6-200
CN0967C12A12S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C12A12S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C12A12S6-200.pdf
Availability of CN0967C12A12S6-200
QUANTITY
CN0967C12A12S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C12A12S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C12A12S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C12A12S6-200
Related LinksCN0967C12, CN0967C12A12S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C12A12S6-200 Details Description
Related parts for CN0967C12A12S6-200
CONN HOOK 14-16 AWG #8 PIDG datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC .071DIA TINLEAD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS 7.62MM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD datasheet.pdf
CONN RECPT 12POS R/A TIN 2.5MM datasheet.pdf
BOARD DEMO AS1116 RED datasheet.pdf
QX CBL HST ETN M12PLG-RJ45 3M datasheet.pdf
AML51 BUTTON FOR SWES/INDICATORS datasheet.pdf
POT 50K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
FIXED IND 1.8NH 300MA 140 MOHM datasheet.pdf
OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf