Bel Fuse Inc. CN0967C14A04S6-200
CN0967C14A04S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14A04S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 4C 4#12 S TH RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C14A04S6-200.pdf
Availability of CN0967C14A04S6-200
QUANTITY
CN0967C14A04S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14A04S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C14A04S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14A04S6-200
Related LinksCN0967C14, CN0967C14A04S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14A04S6-200 Details Description
Related parts for CN0967C14A04S6-200
CONN HEADR BRKWAY .100 17POS STR datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V 15V -5V -15V 55W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CAP CER 0.70PF 150V 0606 datasheet.pdf
SW ROTARY DIP FLT 16POS HEX 24V datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 18SOIC datasheet.pdf
CONN CABLE CLAMP SZ 8 BLACK datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 60A SOT227 datasheet.pdf