Bel Fuse Inc. CN0967C14G15P6Y240
CN0967C14G15P6Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14G15P6Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C14G15P6Y240.pdf
Availability of CN0967C14G15P6Y240
QUANTITY
CN0967C14G15P6Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14G15P6Y240
Internal Part NumberEIS-CN0967C14G15P6Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14G15P6Y240
Related LinksCN0967C14, CN0967C14G15P6Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14G15P6Y240 Details Description
Related parts for CN0967C14G15P6Y240
MOSFET N-CH 900V 1.7A TO-220F datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 55NS 100TQFP datasheet.pdf
CAP CER 68PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
FUSE 11A 1000V FAST 5PK datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 72POS 2MM T/H datasheet.pdf
LED GREEN DIFF 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT 10A ROLLR LEVR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf