Bel Fuse Inc. CN0967C14G15S7Y240
CN0967C14G15S7Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14G15S7Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C14G15S7Y240.pdf
Availability of CN0967C14G15S7Y240
QUANTITY
CN0967C14G15S7Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14G15S7Y240
Internal Part NumberEIS-CN0967C14G15S7Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14G15S7Y240
Related LinksCN0967C14, CN0967C14G15S7Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14G15S7Y240 Details Description
Related parts for CN0967C14G15S7Y240
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 5V datasheet.pdf
RES SMD 806K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
RES MO 3W 1.5K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RES 18.2 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 590 OHM 1% 30W datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS CABLE PIN datasheet.pdf