Bel Fuse Inc. CN0967C14S12S6-000
CN0967C14S12S6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C14S12S6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 9#20 3#16 S RECP SS
Datasheet Download
CN0967C14S12S6-000.pdf
Availability of CN0967C14S12S6-000
QUANTITY
CN0967C14S12S6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C14S12S6-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C14S12S6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C14S12S6-000
Related LinksCN0967C14, CN0967C14S12S6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C14S12S6-000 Details Description
Related parts for CN0967C14S12S6-000
DIODE GEN PURP 400V 85A DO203AB datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI 7/16-20-2B 4.5V datasheet.pdf
TAPE VHB ACRYLIC FOAM 1"X 36YD datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 12POS datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf