Bel Fuse Inc. CN0967C16A10S7-200
CN0967C16A10S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C16A10S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C16A10S7-200.pdf
Availability of CN0967C16A10S7-200
QUANTITY
CN0967C16A10S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C16A10S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C16A10S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C16A10S7-200
Related LinksCN0967C16, CN0967C16A10S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C16A10S7-200 Details Description
Related parts for CN0967C16A10S7-200
RES SMD 360 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 4.1V CMOS 5VSOF datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 8.6A 13 MOHM SMD datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 1/4 NPT W/TEMP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
200,PLUG,VT,190,30AU,AP,GU datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 500MW DO35 datasheet.pdf