Bel Fuse Inc. CN0967C16G24S7-200
CN0967C16G24S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C16G24S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24C 24#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C16G24S7-200.pdf
Availability of CN0967C16G24S7-200
QUANTITY
CN0967C16G24S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C16G24S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C16G24S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C16G24S7-200
Related LinksCN0967C16, CN0967C16G24S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C16G24S7-200 Details Description
Related parts for CN0967C16G24S7-200
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 100K OHM .1% 10 PPM 1/8W datasheet.pdf
RES 37 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 562K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE MINI datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
RES NET MULT OHM SIP datasheet.pdf
RES SMD 1.91K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf