Bel Fuse Inc. CN0967C18A31S6-200
CN0967C18A31S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18A31S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C18A31S6-200.pdf
Availability of CN0967C18A31S6-200
QUANTITY
CN0967C18A31S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18A31S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C18A31S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18A31S6-200
Related LinksCN0967C18, CN0967C18A31S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18A31S6-200 Details Description
Related parts for CN0967C18A31S6-200
IDC CABLE - MSR24K/MC24G/MSR24K datasheet.pdf
CONN HDR DUAL 98POS .100 SRT AU datasheet.pdf
DUAL 2AMP ULTRAFAST MOSFET 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
MODULE OPT RECEIVER AMP SOT115 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
1.25MM F/F 6POS 26AWG 150MM datasheet.pdf
381 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf