Bel Fuse Inc. CN0967C18A31S7-200
CN0967C18A31S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18A31S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C18A31S7-200.pdf
Availability of CN0967C18A31S7-200
QUANTITY
CN0967C18A31S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18A31S7-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C18A31S7-200
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18A31S7-200
Related LinksCN0967C18, CN0967C18A31S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18A31S7-200 Details Description
Related parts for CN0967C18A31S7-200
MOSFET N-CH 250V 2.7A D2PAK datasheet.pdf
IC 5DRVR/3RCVR RS232 3V 24-SOIC datasheet.pdf
BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE RET datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
RES SMD 23.7 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC AUDIO 9-IN 3-OUT 32-SSOP datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf