Bel Fuse Inc. CN0967C18G11PN-000
CN0967C18G11PN-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18G11PN-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10#16 1#2 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C18G11PN-000.pdf
Availability of CN0967C18G11PN-000
QUANTITY
CN0967C18G11PN-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18G11PN-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C18G11PN-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18G11PN-000
Related LinksCN0967C18, CN0967C18G11PN-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18G11PN-000 Details Description
Related parts for CN0967C18G11PN-000
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC SWITCH SNGL SPDT 9UCSP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/2.8V 10DFN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 82 OHM 5% 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
IC CPLD 384MC 7.5NS 256FTBG datasheet.pdf
RES 147K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
LED NEUTRAL WHITE 4000K 2SMD datasheet.pdf
10UF 350V 10X16 datasheet.pdf