Bel Fuse Inc. CN0967C18G11PN-240
CN0967C18G11PN-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18G11PN-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 11C 10#16 1#2 P TH RECP
Datasheet Download
CN0967C18G11PN-240.pdf
Availability of CN0967C18G11PN-240
QUANTITY
CN0967C18G11PN-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18G11PN-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C18G11PN-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18G11PN-240
Related LinksCN0967C18, CN0967C18G11PN-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18G11PN-240 Details Description
Related parts for CN0967C18G11PN-240
CONN RECEPTCLE HOUSING 11POS 2MM datasheet.pdf
COVER ABS FOR PB-1578-TF 1=10PCS datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A TO252-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS 1MM DIP SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ENCODER DIGITAL CONT datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 30PPM 2X2.5 datasheet.pdf