Bel Fuse Inc. CN0967C18S11S6-000
CN0967C18S11S6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18S11S6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 11C 10#16 1#2 S RECP SS
Datasheet Download
CN0967C18S11S6-000.pdf
Availability of CN0967C18S11S6-000
QUANTITY
CN0967C18S11S6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18S11S6-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C18S11S6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18S11S6-000
Related LinksCN0967C18, CN0967C18S11S6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18S11S6-000 Details Description
Related parts for CN0967C18S11S6-000
INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONV A/DDUAL 10BIT 60MSPS 44MQFP datasheet.pdf
CONN HEADR 34POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 480W datasheet.pdf
DATAMATE J-TEK POS DIL FEMALE datasheet.pdf
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR PRES 30PSI ABSO 5V SMT datasheet.pdf