Bel Fuse Inc. CN0967C20G25S7Y040
CN0967C20G25S7Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20G25S7Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19#20 6#12 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C20G25S7Y040.pdf
Availability of CN0967C20G25S7Y040
QUANTITY
CN0967C20G25S7Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20G25S7Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C20G25S7Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20G25S7Y040
Related LinksCN0967C20, CN0967C20G25S7Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20G25S7Y040 Details Description
Related parts for CN0967C20G25S7Y040
IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM SMD 0402 datasheet.pdf
BOARD EVAL SYNC BUCK CONVERTER datasheet.pdf
SWITCH 4POS DIP AUTODIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 4.3A 8POWERFLAT datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 16POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
RES 226K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf