Bel Fuse Inc. CN0967C20G25SNY240
CN0967C20G25SNY240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20G25SNY240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 25C 19#20 6#12 S TH RECP
Datasheet Download
CN0967C20G25SNY240.pdf
Availability of CN0967C20G25SNY240
QUANTITY
CN0967C20G25SNY240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20G25SNY240
Internal Part NumberEIS-CN0967C20G25SNY240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20G25SNY240
Related LinksCN0967C20, CN0967C20G25SNY240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20G25SNY240 Details Description
Related parts for CN0967C20G25SNY240
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V datasheet.pdf
IC REG CHARGE PUMP 2V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
SIDACTOR 4CHP 640V 250A MS013 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR MC8641D datasheet.pdf
PNEUM LED BRACKET 110V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 38POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 450UF 10% 1.1KVDC RAD datasheet.pdf
RACK TOP datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 0.4MM SMD datasheet.pdf