Bel Fuse Inc. CN0967C20S39S7-000
CN0967C20S39S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20S39S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S RECP SS
Datasheet Download
CN0967C20S39S7-000.pdf
Availability of CN0967C20S39S7-000
QUANTITY
CN0967C20S39S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20S39S7-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C20S39S7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20S39S7-000
Related LinksCN0967C20, CN0967C20S39S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20S39S7-000 Details Description
Related parts for CN0967C20S39S7-000
CAP PUSHBUTTON RECTANGULAR WHITE datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 100MHZ 90VFBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 datasheet.pdf
DBEF-D400 0 DEG 17"X17" 10 PCS datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
MINI MAC APPLICATOR datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN SPLICE PARALLEL 1/0 AWG datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W datasheet.pdf