Bel Fuse Inc. CN0967C22A12S6-240
CN0967C22A12S6-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22A12S6-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C22A12S6-240.pdf
Availability of CN0967C22A12S6-240
QUANTITY
CN0967C22A12S6-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22A12S6-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C22A12S6-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22A12S6-240
Related LinksCN0967C22, CN0967C22A12S6-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22A12S6-240 Details Description
Related parts for CN0967C22A12S6-240
FUSE 2A 125V ALARM IND NORM datasheet.pdf
RES SMD 165K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 8.8A 11 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 42.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWY 20POS VERT GOL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 2.49 OHM 10W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CUT-OFF DIE datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-12V 1W datasheet.pdf