Bel Fuse Inc. CN0967C22A19P8-000
CN0967C22A19P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22A19P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C22A19P8-000.pdf
Availability of CN0967C22A19P8-000
QUANTITY
CN0967C22A19P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22A19P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C22A19P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22A19P8-000
Related LinksCN0967C22, CN0967C22A19P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22A19P8-000 Details Description
Related parts for CN0967C22A19P8-000
CAP FILM 6200PF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
CONN HDR PIN 3 POS METRIMATE TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
LENS FOR CREE XP-E datasheet.pdf
CONN PLUG 84POS 1MM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.01A 24V datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 2.7A 35 MOHM TH datasheet.pdf