Bel Fuse Inc. CN0967C22G55P9Y040
CN0967C22G55P9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22G55P9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 55C 55#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C22G55P9Y040.pdf
Availability of CN0967C22G55P9Y040
QUANTITY
CN0967C22G55P9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22G55P9Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C22G55P9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22G55P9Y040
Related LinksCN0967C22, CN0967C22G55P9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22G55P9Y040 Details Description
Related parts for CN0967C22G55P9Y040
RES SMD 8.2K OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CABLE MARKER HOLDER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
SHLD MINIMIZER STR EXTENSION datasheet.pdf
EXL UNITIZED WHEEL 1-1/2" 8A CRS datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FILTER RC EMI SMD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 9.63UH SMD datasheet.pdf