Bel Fuse Inc. CN0967C22S12S9-200
CN0967C22S12S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22S12S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#12 S RECP SS WC
Datasheet Download
CN0967C22S12S9-200.pdf
Availability of CN0967C22S12S9-200
QUANTITY
CN0967C22S12S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22S12S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C22S12S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22S12S9-200
Related LinksCN0967C22, CN0967C22S12S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22S12S9-200 Details Description
Related parts for CN0967C22S12S9-200
FIXED IND 47UH 1.17A 180 MOHM datasheet.pdf
KIT LUG FOR BDF LNF 30A/60A/100A datasheet.pdf
CONN RCPT 70POS VERT DUAL SMD datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 28MA 60 OHM SMD datasheet.pdf
L BRACKET ASSEMBLY datasheet.pdf
THERMAL OVERLOAD RELAY datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 220 OHM 9SRT datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 400V RADIAL datasheet.pdf