Bel Fuse Inc. CN0967C22S19SN-200
CN0967C22S19SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22S19SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S RECP SS WC
Datasheet Download
CN0967C22S19SN-200.pdf
Availability of CN0967C22S19SN-200
QUANTITY
CN0967C22S19SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22S19SN-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C22S19SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22S19SN-200
Related LinksCN0967C22, CN0967C22S19SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22S19SN-200 Details Description
Related parts for CN0967C22S19SN-200
HEX STANDOFF 8-32 S STEEL 1" datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 169 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS CBL MNT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM datasheet.pdf
FL2500-NO.4-J2-0-STK datasheet.pdf
CAP 1500UF 2.5V 20% datasheet.pdf