Bel Fuse Inc. CN0967C24A30S7-000
CN0967C24A30S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24A30S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 S RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C24A30S7-000.pdf
Availability of CN0967C24A30S7-000
QUANTITY
CN0967C24A30S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24A30S7-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C24A30S7-000
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24A30S7-000
Related LinksCN0967C24, CN0967C24A30S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24A30S7-000 Details Description
Related parts for CN0967C24A30S7-000
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 1.093GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 7.62MM datasheet.pdf
ARDUINO ENET SHIELD W/OUT POE datasheet.pdf
IBC MODULE 9.6VDC 48A 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 6A 24V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf