Bel Fuse Inc. CN0967C24G30P6-000
CN0967C24G30P6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G30P6-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C24G30P6-000.pdf
Availability of CN0967C24G30P6-000
QUANTITY
CN0967C24G30P6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G30P6-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G30P6-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G30P6-000
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G30P6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G30P6-000 Details Description
Related parts for CN0967C24G30P6-000
CAP FILM 0.024UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 200W datasheet.pdf
DIODE MODULE 1.6KV 55A datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
MINI MAC COVER (MMC-A1-0363) datasheet.pdf
RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
RES 2.7 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
762 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf