Bel Fuse Inc. CN0967C24G30SN-240
CN0967C24G30SN-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G30SN-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C24G30SN-240.pdf
Availability of CN0967C24G30SN-240
QUANTITY
CN0967C24G30SN-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G30SN-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G30SN-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G30SN-240
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G30SN-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G30SN-240 Details Description
Related parts for CN0967C24G30SN-240
Crystal 42.0000MHz 30ppm 18pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
LED GRN DIFF 3.2MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V AXIAL datasheet.pdf
PTC RESETBL 60V/600V .160A RAD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2K FLASH SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SST3 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES 3.74 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf