Bel Fuse Inc. CN0967C24G61S9-200
CN0967C24G61S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G61S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C24G61S9-200.pdf
Availability of CN0967C24G61S9-200
QUANTITY
CN0967C24G61S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G61S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G61S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G61S9-200
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G61S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G61S9-200 Details Description
Related parts for CN0967C24G61S9-200
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 47K OHM 10% 0805 datasheet.pdf
LED PRISM 3MM SQ YLW,GRN SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 26POS TIN datasheet.pdf
508 TB PLU PLU WF UP datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.00051UF RADIAL datasheet.pdf