Bel Fuse Inc. CN0967C24S30P7-240
CN0967C24S30P7-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24S30P7-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 P RECP SS WC
Datasheet Download
CN0967C24S30P7-240.pdf
Availability of CN0967C24S30P7-240
QUANTITY
CN0967C24S30P7-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24S30P7-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C24S30P7-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24S30P7-240
Related LinksCN0967C24, CN0967C24S30P7-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24S30P7-240 Details Description
Related parts for CN0967C24S30P7-240
IC REG LDO 12V 3A TO263-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 128PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 4POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
IC DAC 12BIT SRL 20QFN datasheet.pdf
CONN JACKPOST 12MM 2-56 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 09VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 30ppm 12pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD datasheet.pdf