Bel Fuse Inc. CN0967C24S61S9Y040
CN0967C24S61S9Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24S61S9Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 61C 61#20 S RECP SS LC
Datasheet Download
CN0967C24S61S9Y040.pdf
Availability of CN0967C24S61S9Y040
QUANTITY
CN0967C24S61S9Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24S61S9Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C24S61S9Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24S61S9Y040
Related LinksCN0967C24, CN0967C24S61S9Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24S61S9Y040 Details Description
Related parts for CN0967C24S61S9Y040
CONN HEADER 40POS 4MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG BST 3.3V 1.5A SYNC 6TDFN datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 256M 2.5NS 84WBGA datasheet.pdf
RES SMD 11.1KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
SENSOR PRES 100PSIA 0-50MV DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 500MW DO35 datasheet.pdf