Bel Fuse Inc. CN0967C28G42S7-040
CN0967C28G42S7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C28G42S7-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 42C 42#16 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C28G42S7-040.pdf
Availability of CN0967C28G42S7-040
QUANTITY
CN0967C28G42S7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C28G42S7-040
Internal Part NumberEIS-CN0967C28G42S7-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C28G42S7-040
Related LinksCN0967C28, CN0967C28G42S7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C28G42S7-040 Details Description
Related parts for CN0967C28G42S7-040
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE datasheet.pdf
CONN HDR 49POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 3.05A 30 MOHM TH datasheet.pdf
CONN RING CIRC 14-16AWG #M6 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 1210 datasheet.pdf