Bel Fuse Inc. CN1020A10G20P7-240
CN1020A10G20P7-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A10G20P7-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A10G20P7-240.pdf
Availability of CN1020A10G20P7-240
QUANTITY
CN1020A10G20P7-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A10G20P7-240
Internal Part NumberEIS-CN1020A10G20P7-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A10G20P7-240
Related LinksCN1020A10, CN1020A10G20P7-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A10G20P7-240 Details Description
Related parts for CN1020A10G20P7-240
ADM34S/AE34G/X datasheet.pdf
GAUGE BLOCK,12-12.5,3448-117,125 datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/1.2V 0.3A 8MLF datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 350KHZ RRO 8SON datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1.5W 1218 datasheet.pdf
RES 220K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
TRANS RF 240W 65V LDMOS SOT1252 datasheet.pdf
CAP CER 8.7PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W datasheet.pdf