Bel Fuse Inc. CN1020A12G12P9-000
CN1020A12G12P9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A12G12P9-000
Brief Description
26500 12C 12#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A12G12P9-000.pdf
Availability of CN1020A12G12P9-000
QUANTITY
CN1020A12G12P9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A12G12P9-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A12G12P9-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A12G12P9-000
Related LinksCN1020A12, CN1020A12G12P9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A12G12P9-000 Details Description
Related parts for CN1020A12G12P9-000
TVS DIODE 110VWM 177VC SMC datasheet.pdf
IC D/A CONV 10BIT MICRPWR 8-MSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 1A 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 130KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-DHVQFN datasheet.pdf
FIXED IND 82UH 5.6A 55 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
ENCODER ROTARY datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250V U2J RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.9A 179 MOHM SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf