Bel Fuse Inc. CN1020A12G12P9-200
CN1020A12G12P9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A12G12P9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 12C 12#20 P BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A12G12P9-200.pdf
Availability of CN1020A12G12P9-200
QUANTITY
CN1020A12G12P9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A12G12P9-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A12G12P9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A12G12P9-200
Related LinksCN1020A12, CN1020A12G12P9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A12G12P9-200 Details Description
Related parts for CN1020A12G12P9-200
IC JK TYPE POS TRG DUAL 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 85mA Backlight 24-VFQFPN (4x4) datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 8SLOT 4POS datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG BLACK datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 90MA 24 OHM TH datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V datasheet.pdf