Bel Fuse Inc. CN1020A14G04S6-040
CN1020A14G04S6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A14G04S6-040
Brief Description
26500 4C 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A14G04S6-040.pdf
Availability of CN1020A14G04S6-040
QUANTITY
CN1020A14G04S6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A14G04S6-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A14G04S6-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A14G04S6-040
Related LinksCN1020A14, CN1020A14G04S6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A14G04S6-040 Details Description
Related parts for CN1020A14G04S6-040
VARISTOR 24.3V 120A 0805 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD READBK 28-PLCC datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
CONN TERM SIAMEZE 18-34AWG .187 datasheet.pdf
CBL RIBN 15COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 600MA 280 MOHM datasheet.pdf