Bel Fuse Inc. CN1020A14G04SN-000
CN1020A14G04SN-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A14G04SN-000
Brief Description
26500 4C 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A14G04SN-000.pdf
Availability of CN1020A14G04SN-000
QUANTITY
CN1020A14G04SN-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A14G04SN-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A14G04SN-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A14G04SN-000
Related LinksCN1020A14, CN1020A14G04SN-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A14G04SN-000 Details Description
Related parts for CN1020A14G04SN-000
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5W datasheet.pdf
EMITTER IR 880NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V NP0 1812 datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 2A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 47PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 23POS 3.5MM datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 68MH 78MA 6.47 OHM TH datasheet.pdf