Bel Fuse Inc. CN1020A14G07S9-040
CN1020A14G07S9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A14G07S9-040
Brief Description
26500 7C 7#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A14G07S9-040.pdf
Availability of CN1020A14G07S9-040
QUANTITY
CN1020A14G07S9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A14G07S9-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A14G07S9-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A14G07S9-040
Related LinksCN1020A14, CN1020A14G07S9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A14G07S9-040 Details Description
Related parts for CN1020A14G07S9-040
IC OCT TRANSP LATCH 3ST 20SOP datasheet.pdf
Connector Header 9 Position 0.250" (6.35mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HDR RA DR .100 TP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
POWER SUPPLY SWITCHING 12V 2W datasheet.pdf
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
CONN PCI EXP FMALE 164PO .100 AU datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 1MH 44A datasheet.pdf