Bel Fuse Inc. CN1020A16G10P6-040
CN1020A16G10P6-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A16G10P6-040
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A16G10P6-040.pdf
Availability of CN1020A16G10P6-040
QUANTITY
CN1020A16G10P6-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A16G10P6-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A16G10P6-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A16G10P6-040
Related LinksCN1020A16, CN1020A16G10P6-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A16G10P6-040 Details Description
Related parts for CN1020A16G10P6-040
LABEL S LAM DM TED WHT 2X3.87" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 464 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 14PS STR .100 DL TIN datasheet.pdf
RES 30K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR SNGL 0.100" SMT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
500 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
BARCODE SCANNER datasheet.pdf
RES SMD 14.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CTV 46C MIXED SKT RECP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf