Bel Fuse Inc. CN1020A16G10P9-000
CN1020A16G10P9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A16G10P9-000
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A16G10P9-000.pdf
Availability of CN1020A16G10P9-000
QUANTITY
CN1020A16G10P9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A16G10P9-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A16G10P9-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A16G10P9-000
Related LinksCN1020A16, CN1020A16G10P9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A16G10P9-000 Details Description
Related parts for CN1020A16G10P9-000
INLET C14 6.3X0.8MM QC RIVET MNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 60A POLARPAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 160W datasheet.pdf
8-INPUT ON-BOARD MODULE VERT datasheet.pdf
SL 5.08HC/10/90 3.2SN BK BX datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
350 TB SOC CLOSE RA THR datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf