Bel Fuse Inc. CN1020A18G08P7-000
CN1020A18G08P7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G08P7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 8C 8#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G08P7-000.pdf
Availability of CN1020A18G08P7-000
QUANTITY
CN1020A18G08P7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G08P7-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G08P7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G08P7-000
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G08P7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G08P7-000 Details Description
Related parts for CN1020A18G08P7-000
FIXED IND 15UH 2MA 1.5 OHM SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP PAL 24-26 AWG datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 750W datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
PRESS BLOCK ASSY 10POS datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
20/40 MODII HDR DRRA UNSHRD datasheet.pdf
LD 4MM STK P-P SILC .75 200CM BL datasheet.pdf
GT 2C 2#8 PIN RECP WALL datasheet.pdf
Virtex⑩-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf