Bel Fuse Inc. CN1020A18G08P9-000
CN1020A18G08P9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G08P9-000
Brief Description
26500 8C 8#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G08P9-000.pdf
Availability of CN1020A18G08P9-000
QUANTITY
CN1020A18G08P9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G08P9-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G08P9-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G08P9-000
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G08P9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G08P9-000 Details Description
Related parts for CN1020A18G08P9-000
CABINET ALUM BLU/WHI 5"L X 7"W datasheet.pdf
CONN RING 16-14AWG #5/16 SOLIS datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 51PF 500V 1111 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS .100" GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP POLY 3.3UF 20% 63V SMD datasheet.pdf