Bel Fuse Inc. CN1020A18G11S8-040
CN1020A18G11S8-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G11S8-040
Brief Description
26500 10#16 1#2 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G11S8-040.pdf
Availability of CN1020A18G11S8-040
QUANTITY
CN1020A18G11S8-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G11S8-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G11S8-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G11S8-040
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G11S8-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G11S8-040 Details Description
Related parts for CN1020A18G11S8-040
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 25A 800V TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 0.68 OHM 1% 1W 0815 datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 18PF 25V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 150PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 165MA 3.3 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 630V X7R 1206 datasheet.pdf