Bel Fuse Inc. CN1020A18G14P6-000
CN1020A18G14P6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G14P6-000
Brief Description
26500 14C 14#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G14P6-000.pdf
Availability of CN1020A18G14P6-000
QUANTITY
CN1020A18G14P6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G14P6-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G14P6-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G14P6-000
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G14P6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G14P6-000 Details Description
Related parts for CN1020A18G14P6-000
RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC datasheet.pdf
IDC CABLE - HKR30S/AE30M/HKR30S datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 20% 2910 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 50VDC 1206 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
SLIM LINE SATA 7+6P PLUG datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 150 OHM 2506 datasheet.pdf
CAP CER 430PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
FUSE 3.5AMP 1000V DC INLINE FUSE datasheet.pdf