Bel Fuse Inc. CN1020A18G31P10Y040
CN1020A18G31P10Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G31P10Y040
Brief Description
26500 31C 31#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G31P10Y040.pdf
Availability of CN1020A18G31P10Y040
QUANTITY
CN1020A18G31P10Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G31P10Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G31P10Y040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G31P10Y040
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G31P10Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G31P10Y040 Details Description
Related parts for CN1020A18G31P10Y040
CONN RECEPT PIN .022-.034" .250" datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 1.2GHZ 783FCBGA datasheet.pdf
CONN BUTT SPLICE 6AWG BLUE datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 10POS datasheet.pdf
IC USB TO SYNC SPI SLAVE INTERFA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf