Bel Fuse Inc. CN1020A20A39S9-200
CN1020A20A39S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20A39S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 39C 37#20 2#16 S BY PLUG
Datasheet Download
CN1020A20A39S9-200.pdf
Availability of CN1020A20A39S9-200
QUANTITY
CN1020A20A39S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20A39S9-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A20A39S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20A39S9-200
Related LinksCN1020A20, CN1020A20A39S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20A39S9-200 Details Description
Related parts for CN1020A20A39S9-200
DIODE MODULE 1.6KV 320A MAGNAPAK datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 14-16AWG TIN datasheet.pdf
CARDEDGE 24POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
CONN RECEPT 20POS FOR PINS datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 300MA 280 MOHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.5W 15VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
RES 52.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf