Bel Fuse Inc. CN1020A20G16PN-040
CN1020A20G16PN-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G16PN-040
Brief Description
26500 16C 16#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G16PN-040.pdf
Availability of CN1020A20G16PN-040
QUANTITY
CN1020A20G16PN-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G16PN-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G16PN-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G16PN-040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G16PN-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G16PN-040 Details Description
Related parts for CN1020A20G16PN-040
CONN FFC VERT 6POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 1.6V MCRPWR SOT23-6 datasheet.pdf
CARD EDGE 70POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 2.7V SOT89-5 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN datasheet.pdf
AC DIE CAST AL 50MM NPN NO datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 90MA 6.3 OHM SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 1K OHM 4SIP datasheet.pdf
PAC-CJ1W-HE20-V7 CBL ASSY datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 20A WPAK datasheet.pdf