Bel Fuse Inc. CN1020A20G16S10-040
CN1020A20G16S10-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G16S10-040
Brief Description
26500 16C 16#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G16S10-040.pdf
Availability of CN1020A20G16S10-040
QUANTITY
CN1020A20G16S10-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G16S10-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G16S10-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G16S10-040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G16S10-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G16S10-040 Details Description
Related parts for CN1020A20G16S10-040
SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
IC SRAM 8MBIT 133MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP7T datasheet.pdf
IC XTAL OSC FIELD PROGR datasheet.pdf
MICRO 25C S 20" WHT FLOAT datasheet.pdf