Bel Fuse Inc. CN1020A20G16S9-040
CN1020A20G16S9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G16S9-040
Brief Description
26500 16C 16#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G16S9-040.pdf
Availability of CN1020A20G16S9-040
QUANTITY
CN1020A20G16S9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G16S9-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G16S9-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G16S9-040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G16S9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G16S9-040 Details Description
Related parts for CN1020A20G16S9-040
RES 39 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 5.3V SOT23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
RES 2.7 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf