Bel Fuse Inc. CN1020A20G28S10Y040
CN1020A20G28S10Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G28S10Y040
Brief Description
26500 24#20 4#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A20G28S10Y040.pdf
Availability of CN1020A20G28S10Y040
QUANTITY
CN1020A20G28S10Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G28S10Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G28S10Y040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G28S10Y040
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G28S10Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G28S10Y040 Details Description
Related parts for CN1020A20G28S10Y040
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
IC MCU PSOC 8K FLASH 1K 32QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 17000UF 50V SCREW datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT-DB 10A 120V datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CAP FILM 200NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf