Bel Fuse Inc. CN1020A20G28S9-200
CN1020A20G28S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A20G28S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 24#20 4#12 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A20G28S9-200.pdf
Availability of CN1020A20G28S9-200
QUANTITY
CN1020A20G28S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A20G28S9-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A20G28S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A20G28S9-200
Related LinksCN1020A20, CN1020A20G28S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A20G28S9-200 Details Description
Related parts for CN1020A20G28S9-200
IC OPAMP CFA 600MHZ SOT23-6 datasheet.pdf
SW DIP PIANO STYLE 10POS 30V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP POLYMER 120UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PIN datasheet.pdf
OSC XO 81.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 36PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS BOX MNT PIN datasheet.pdf